Prekių krepšelis tuščias
Himalaya Herbals Dantų pasta Dental Cream, 100g | elvaistine.lt

Himalaya Herbals Himalaya Herbals Dantų pasta Dental Cream, 100g

Dantų pasta Dental Cream, 100g
Prekės kodas: 8901138500306
Gamintojas: Himalaya Herbals

  |  

3,49€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Dantų pasta turi antibakterinį ir antioksidacinį poveikį. Sėkmingai kovoja su mikrobais ir bakterijomis, kurie sukelia dantų kariesą ir tokiu būdu apsaugo nuo dantų skausmo, blogo burnos kvapo, dantų akmenų formavimosi. Ši dantų pasta taip pat stabdo dantenų kraujavimą, mažina paburkimą ir gydo dantenų skaudulius ir opas.

Himalaya Herbal dantų pasta – tai natūralus produktas, specialiai sukurtas dantų priežiūrai ir higienai. Ji sėkmingai kovoja su mikrobais ir bakterijomis, sukeliančiomis dantų kariesą, tokiu būdu prevenciškai apsaugo nuo dantų skausmo, šalina blogą burnos kvapą ir stabdo apnašų formavimąsi. Ji taip pat stabdo dantenų kraujavimą, sumažina dantenų paburkimą ir gydo dantenų opas ir žaizdas. Penkialapis skaistminas turi stiprų priešuždegiminį ir skausmą malšinantį poveikį. Egiptinis kmynas, nimbamedis, granatas, dantų medis yra stipriai veikiančios antimikrobinės medžiagos. Įvairūs tyrimai pademonstravo  Indinės alyvos, granato ir arabinės akacijos efektyvumą gydant įvairias dantų ligas ir halitozę (blogas burnos kvapas). Fluoritas yra  kalkių ir fluoro junginys ir tai natūralus fluoro šaltinis, kuris apsaugo dantis nuo karieso.

Dantų pasta Himalaya Herbals yra grupė natūralių, efektyvių ir saugių produktų, kurių gamyboje yra naudojamos kruopščiai atrinktos žolelės, surenkamos Himalajų kalnų prieškalnėse. Unikali formulė iš natūralių ingredientų užtikrina ilgalaikę apsaugą jūsų dantims ir dantenoms. Sudėtis Aqua, Glycerin, Silica, Hydrated silica, Sodium lauryl sulfate, Titanium dioxide, Flavour Sun OH15, Zanthoxylum alatum, Punica granatum, Acacia arabica, Triphala, Vitex negundo, Embelia ribes, Azadirachta indica, Xanthan gum, Sodium saccharin, Menthol, Sodium benzoate, Sodium sulfite, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol. Naudojimas Valyti dantis du kartus dienoje, naudojant minkštą dantų šepetuką. Nenuryti. 100 g

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos