Prekių krepšelis tuščias
Išvalyti filtrus

Ayres Higienos prekės


Asmens higiena yra neatsiejama kiekvieno žmogaus kasdienės rutinos dalis. Žmogaus higiena apima kūno, drabužių ir avalynės priežiūrą, buitines ir aplinkos sąlygas, taip pat nustato normas ir taisykles, kurios atitinka asmens amžiaus bei anatomines-fiziologines savybes, padedančias išsaugoti sveikatą ir suformuoti higieninio elgesio įpročius. Odos priežiūra yra neatsiejama asmens higienos dalis. Švari ir elastinga oda liudija apie gerą organizmo funkcinę būklę, o kartu ir sveikatą. Galima sakyti, jog oda yra žmogaus sveikatos būklės veidrodis, todėl labai svarbu tinkamai ją prižiūrėti.

Kasdienė asmens higiena ne tik pagerina mūsų išvaizdą, bet ir yra tiesiogiai susijusi su infekcinių ligų prevencija bei saugo mus nuo nemalonių kvapų. Kasdienė higiena, tai prausimasis po dušu, rankų plovimas, dantų valymas.

Pagrindinė higienos palaikymo priemonė yra muilas, kuris yra gaminamas iš gyvūninių ir augalinių riebalų bei cheminių komponentų: šarmų, kvapiųjų medžiagų ir įvairių naudingų priedų. Prakaitavimas yra normali organizmo reakcija, tačiau norint jį sumažinti naudojami dezodorantai, antiperspirantai ar kremai. Antiperspirantai sumažina išskiriamo prakaito kiekį, o dezodorantai veikia kūną išoriškai, prislopina ir naikina prakaito kvapą.

Užtikrinti higienos palaikymą reikia dažnai plauti rankas ne tik kai jos yra akivaizdžiai purvinos, bet ir prieš valgį, pasinaudojus tualetu, po kontakto su gyvūnais, grįžus iš lauko ar pasinaudojus viešuoju transportu ir po kitų veiklų, kurios gali sukelti mikrobų atsiradimą. Muiluose esantys vaistažolių deriniai efektyviai valo, atgaivina ir pamaitina rankų odą. Aromatinių muilų sudėtyje yra natūralių eterinių, augalinių – kosmetinių aliejų, kurie drėkina, minkština ir saugo rankų odą nuo išsausėjimo.

Burnos higienos pagrindas yra kasdienė dantų priežiūra. Tam yra skirtos dantų pastos, dantų skalavimo skysčiai, kurių paskirtis pašalinti apnašas, apsaugoti nuo ėduonies, sumažinti dantenų kraujavimą, apsaugoti nuo uždegimų ir mikrobų bei gaivinti burnos kvapą. Į balinančių, jautriems dantims ar visapusei burnos priežiūrai skirtų dantų pastų sudėtį įeina efektyvūs ir saugūs produktai, kurių gamyboje yra naudojamos kruopščiai atrinktos žolelės.

Rodyti: 24 | 42 | 84