Natūrali bananų skonio dantukų pasta JACKN'JILL su ksilitoliu nuo 6 mėn.  50g.
  • Natūrali bananų skonio dantukų pasta JACKN'JILL su ksilitoliu nuo 6 mėn.  50g.

Natūrali bananų skonio dantukų pasta JACKN'JILL su ksilitoliu nuo 6 mėn. 50g.

Prekės kodas: 9312657008010
7,45 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Specialiai vaikučiams sukurta natūrali ir ekologiška dantų pasta iš Australijos. Visi dantų pastos ingredientai natūralūs, hipoalerginiai, be SLS, fluorido, konservantų, dažų. Dantų pastoje esantys: Ksilitolis – natūralus gamtoje randamas organinis junginys, dar kitaip vadinamas beržų cukrumi. Saugo dantukus nuo ėduonies ir naikina burnos mikrobus. Medetkos apsaugo nuo dantenų uždegimų, veikia kaip antiseptikas. Silicio Dioksidas – švelnus abrazyvas, valo švelniai ir nedirgina dantukų emalio. 

VISOS SUDEDAMOSIOS DALYS SAUGIOS: JACKN'KILL dantų pasta yra 100% saugi mažiems vaikams – ypač todėl, kad jie mėgsta ją praryti, o ne išspjauti! Pastos neputojančios, be SLS, be fluorido, be GMO, be sulfatų, be konservantų, be gliuteno, be mentolio, be sintetinių spalvų ir be cukraus . Natūralios skonį suteikiančios medžiagos yra sertifikuotos USDA, yra veganiškos, košerinės. Tinka vaikams nuo 6 mėnesių.

Minimalios, aplinkai draugiškos,  perdirbamos pakuotės, kuriose nėra Bisfenolio (BPA) ir PVC.

Sudėtis: xylitol, purified water, glycerin (coconut derived), silica, organic flavor, xantam gum, organic calendula officinalis extract, potassium sorbate (naturally derived), citric acid.

Naudojimo instrukcija: valyti dantukus 2-3 minutes sukamaisiais judesiais, nepavojinga nuryti.

Kam skirtas: Dantukų priežiūrai nuo 6 mėn.

Laikymo sąlygos:Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje, 10-25 °C temperatūros patalpose.

Kilmės šalis: Australija