Plaukų augimą skatinantis stipriklis su astressin-B Spectral.F7 60ml, DS Laboratories
  • Plaukų augimą skatinantis stipriklis su astressin-B Spectral.F7 60ml, DS Laboratories

Plaukų augimą skatinantis stipriklis su astressin-B Spectral.F7 60ml, DS Laboratories

49,90 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Plaukų slinkimą gali paskatinti tiek išoriniai, tiek vidiniai veiksniai. Plaukų slinkimas pasireiškia sutrikus plaukų folikulų mitybai, kai organizmas negauna reikiamų medžiagų dėl dietų ar medikamentų naudojimo. Plaukai ima slinkti tuomet, kai organizmui trūksta vitaminų C, B5, B6, PP, geležies, kalcio ir magnio. Dažna plaukų slinkimo priežastis – organizme vykstantys hormoniniai pokyčiai, tačiau plaukai taip pat gali pradėti slinkti dėl patiriamo streso darbe, šeimoje ir t.t

Plaukų augimą skatinantis stipriklis Spectral F7 – tai priemonė nuo plaukų slinkimo ir silpnėjimo su astressin-B peptidais. Klinikinių tyrimų metu paaiškėjo, kad ši veiklioji medžiaga efektyviai kovoja su plaukų slinkimu ir silpnėjimu. Astressin-B peptidų sudėtyje yra amino rūgštis, kurią kitaip nei kiti kosmetikoje esantys peptidai, yra labai sudėtinga susintetinti. Šio stipriklio gamyboje naudojama Nanosome technologija, kurios pagalba itin mažos veikliųjų medžiagų dalelės efektyviai prasiskverbia į odą ir pasiekia problemines vietas. Tai pirmoji priemonė rinkoje, kuri sukurta specialiai dėl streso atsiradusiam plaukų slinkimui sustabdyti. Šios priemonės poveikis yra ypač efektyvus pradėjus naudoti ankstyvoje plaukų retėjimo stadijoje.

Plaukų augimą skatinantį stipriklį su astressin-B Spectral F7 verta rinktis todėl, kad:

  • Stabdo plaukų slinkimą atsiradusį nuo streso;

  • Gamyboje naudojama Nano some technologija;

  • Padeda plauko folikulams pereiti į augimo fazę;

  • Sudėtyje yra peptidas astressin-B.

Prieš naudodami priemonę, suplakite buteliuko turinį. Įpurkšite stipriklio į delną tiek, kad pakaktų įtrinti galvos odą. Švelniai įmasažuokite priemonę pirštų galais ir palaukite maždaug 10 minučių, kol stipriklis išdžius. Jeigu Spectral F7 naudojate kaip pagrindinę priemonę nuo plaukų slinkimo, būtina ją naudoti du kartus dienoje – ryte ir vakare. Jeigu naudojate kaip papildomą priemonę, pakanka ją naudoti vieną kartą per dieną. Kartu rekomenduojame naudoti plaukų augimą skatinantį Revita šampūną ir Revita.COR kondicionierių.