• Nauja
Re-Growth 1300 HFSC Plaukų slinkimą stabdančios ampulės vyrams, 40vnt, Crescina
  • Re-Growth 1300 HFSC Plaukų slinkimą stabdančios ampulės vyrams, 40vnt, Crescina

Re-Growth 1300 HFSC Plaukų slinkimą stabdančios ampulės vyrams, 40vnt, Crescina

Prekės kodas: 1300amp
215,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

„Crescina Re-Growth HFSC“ gintarinės spalvos ampulė – sudėtyje yra augimą skatinantis patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Steam-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialius nešiklius, užtikrinančius minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą.

Ampulių sudėtyje yra patentuotų naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turinčių kamieninių ląstelių, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją, reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ leidžia „Crescina HFSC 100%“ sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą.

Svarbu! Rekomenduojamas naudoti stipraus fiziologinio, bet ne patologinio, plaukų retėjimo atveju. Neveikia visiškai sunykusių folikulų.