• Sumažinta kaina
Apsauginis ir raminantis kremas sudirgusiai odai 20g
  • Apsauginis ir raminantis kremas sudirgusiai odai 20g

Apsauginis ir raminantis kremas sudirgusiai odai 20g

Prekės kodas: 8901138509026
1,99 EUR
1,49 EUR Sutaupote 25%
Su mokesčiais
Kiekis

Skirtas odos nubrozdinimų, nedidelių nudegimų, sumušimų, išbėrimų priežiūrai.

Poveikis: Apsauginis ir raminantis kremas sudirgusiai odai turi raminantį, antibakterinį ir priešgrybelinį poveikį. Tai labai gera priemonė gydant įpjovimus, žaizdas, nudegimus, išbėrimus, opas ir grybelines odos infekcijas.

Indikacijos: Įpjovimai Žaizdos Nudegimai Opos Erupcijos Išbėrimai Grybelinės infekcijos

Sudėtinės dalys: Alavijas (Barbados Aloe, Kumari). - turi antibakterinį, kraujavimą mažinantį poveikį. Paspartina pažeistų paviršių gijimą. Saldusis migdolas (Prunus Amygdalus, Vatada). - gerai žinomas dėl savo sutraukiančio, kraujavimą mažinančio poveikio. Veiksmingas gydant opas ir išbėrimus. Penkialapis skaistminas (Vitex negundo, Nigundi). - aliejaus ekstraktas pasižymi geromis priešuždegiminėmis ir priešvirusinėmis savybėmis. Širdžialapė raudė(Rubia cordifolia, Manjistha). - jai priskiriamos sutraukiančios, kraujavimą mažinančios ir antiseptinės savybės. O taip pat pasižymi antibakteriniu ir antialerginiu poveikiu. Zinc calx (Yashad bhasma). – naudingas gydant daugelį odos sutrikimų. Tyrimai rodo, kad jį naudojant paspartėja žaizdų gijimas. Natrio diboratas (Tankana). – efektyviai stabdo kraujavimą ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Naudojimas: tepti pažeistas vietas 2-3 kartus per dieną.

Sudėtis: Aloe vera 200mg, Prunus amygdalarus 10mg, Vitex negundo 10mg, Rubia cordifolia 5mg, Borax 12.5mg, Zinc calx 12.5mg, Propylen glycol, Glyceril palmitate, Mineral oil, Cethyl alcohol, Stearic acid, Cetheth, Dimethicone, Glyceryl stearate PEG-100 stearate, 2-bromo-2-nitropropane-1.3-diol.