• Sumažinta kaina
Clarina kremas nuo spuogų 30g
  • Clarina kremas nuo spuogų 30g

Clarina kremas nuo spuogų 30g

Prekės kodas: 8901138500597
7,91 EUR
5,93 EUR Sutaupote 25%
Su mokesčiais
Kiekis

Poveikis: Spuogų kontrolė: Clarina anti-acne kremas turi antimikrobinį, priešuždegiminį poveikį. Jis greitina žaizdų gijimą, taip pat veikia kaip antioksidantas, sutraukia poras, turi minkštinančių ir raminančių savybių, kurios veikia spuogų gijimą.Kremas taip pat mažina dėl spuogų atsiradusį deginimą ir niežulį.

Infekcijos kontrolė: dėl antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių Clarina anti-acne kremas padeda kontroliuoti infekcijas ir spuogų sukeltus uždegiminius pakitimus.

Žaizdų gijimas: kremas pagreitina spuogų padarytų pažeidimų ir randų gijimą.

Indikacijos: Acne vulgaris Acne rosacea Pagrindinės sudedamosios dalys: Barbadoso alavijas (Ghrita-kumari) gerbiamas Ajurvedos dėl savo gydomųjų savybių. Jis naudingas gydant vabzdžių įkandimus ir alergijas. Taikomas lokaliai turi antiseptinį, sutraukiantį ir priešgrybelinį poveikį, tiap pat mažina odos niežulį ir sausumą. Migdolai (Vatada) lygina ir jaunina odą. Taip patr yra veiksmingai gerinant odos spalvą ir tonusą. Indijos dažinė raudė (Manjishtha) efektyviai valo kraują ir padeda valyti odą iš vidaus. Ji padeda pašalinti odos pigmentaciją ir gydo egzemą, spuogus, odos alergiją.

Naudojimas: Nuprausus veidą bemuiliu prausikliu, kremą nuo spuogų tepti du kartus per dieną.