Prekių krepšelis tuščias
Manilla MOMENTUM Hidrogelio lakštinė veido kaukė, 1vnt | elvaistine.lt

Manilla Manilla MOMENTUM Hidrogelio lakštinė veido kaukė, 1vnt

MOMENTUM Hidrogelio lakštinė veido kaukė, 1vnt
Prekės kodas: 4779045252137
Gamintojas: Manilla

  |  

13,90€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Hidrogelio kaukė yra unikalios gelinės tekstūros grožio produktas, pagamintas iš natūralių polimerų, vadinamų karaginanais. Tai yra polisacharidai, kurie sudaro raudonųjų dumblių ląstelių sieneles. Todėl ši matrica, sudaryta iš karaginanų ir vandens, sukuria filmogeninį gelį, kuris po truputį į odą „įleidžia“ į kaukės serumą įterptas veikliąsias medžiagas. Kaukė padeda palaikyti elastingą, skaisčią, itin gerai sudrėkintą odą. Lengva naudoti – ši kaukė prisitaiko prie visų veido formų kaip antra oda.

Naudojimas: Atidarykite pakuotę ir nuimkite abipusį apsauginį sluoksnį, dengiantį kaukę (kaukė dedama tarp dviejų skaidrių lapų). Dėkite kaukę ant švarios, nušveistos ir tonizuotos veido odos. Palaikykite 10-15 minučių. Nuimkite kaukę ir ant odos likusį serumą švelniai įmasažuokite. Patekus į akis, praskalauti vandeniu.

Ingredients (INCI): AQUA, GLYCERIN, CARRAGEENAN, PANTHENOL, AMORPHOPHALLUS KONJAC ROOT EXTRACT, SUCROSE, SODIUM LEVULINATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM ANISATE, SODIUM HYALURONATE, CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE, BENZOIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, DEHYDROACETIC ACID, LACTIC ACID, SORBIC ACID.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos