Gernetic Synchro Regeneruojamasis dieninis veido kremas, 50ml
  • Gernetic Synchro Regeneruojamasis dieninis veido kremas, 50ml

Gernetic Synchro Regeneruojamasis dieninis veido kremas, 50ml

Prekės kodas: synchro50
104,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

“Synchro” stiprina kolageno sintezę, maitina, atnaujina, koreguoja odą, gydo uždegimus, neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį, ramina, balansuoja pH ir stiprina odos imuninį mechanizmą. ”Synchro” galima naudoti visais probleminiais atvejais, kai reikia atstatyti ląstelių funkcijas ir regeneruoti audinius, skatina odos gijimą nuo alergijos, egzemų, psoriazės, greitina nudegimo ir operacinių randų (priežiūros procedūros prieš ir po operacijos!) gijimą, šalina odos paraudimą. Kadangi "Synchro" yra bazinis kremas, jį reikia po kitų kremų naudojimo, o kartais – kartu su jais. Kremo sinergetinis veikimas sustiprina kitų kremų poveikį ir pagerina veiklių medžiagų prasiskverbimą ir veikimą, todėl rezultatai pastebimi žymiai greičiau. Puikiai tinka odai aplink akis.

Naudojant vieną – nedidelis kremo kiekis švelniais judesiais paskirstomas ant sausos, švarios veido, kaklo, dekoltė odos, taip pat tose odos zonose, kuriose norima atlikti prevenciją bei gydymą. 

Naudojant su kitomis priemonėmis – „Synchro“ kremas yra sumaišomas su kita "Gernétic International" priemone santykiu 1/1.