Blakstienų augimą skatinantis serumas Spectral.LASH, DS Laboratories
  • Blakstienų augimą skatinantis serumas Spectral.LASH, DS Laboratories

Blakstienų augimą skatinantis serumas Spectral.LASH, DS Laboratories

49,90 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Spectral.LASH - blakstienų augimo stimuliatorius (augimą skatinantis serumas) vyrams ir moterims . Ilgesnės, tankesnės blakstienos tik per 4 sav. Tai naujausia biotechnologijų ir pažangiausių mokslinių tyrimų rezultatas. Jis padidina blakstienų augimo greitį ir jų apimtį, ko pasekoje, blakstienos tampa ilgesnės 25% ir tankesnės per 4 savaites. Skirtingai nuo kitų blakstienų augimą skatinančių priemonių DS Labaratories naudoja peptidų kompleksą o ne vaistą bimatoprostą. Peptidus sudaro struktūrinės amino rūgštys, kurios stimuliuoja keratino genų ekspresiją ir pageriną bendrą vokų būseną.

Norint išgauti geriausią efektą , naudokite Spectral.Lash du kart dienoje, ryte ir vakare. Veidas turi būti švarus (be makiažo). Paspauskite mygtuką. Atsargiai tirpalą tepkite ant odos virš blakstienų, taip lyg brėžtumėte liniją su akių pieštuku. Pakartokite tą patį apatinėms blakstienoms. Patekus tirpalui į akis, neskalaukite nes tirpalas akims nepavojingas. Po kelių savaičių naudojimo galite tirpalą naudoti tik vieną kartą dienoje, kad išlaikytumėte pasiektus rezultatus.

Nenaudoti jeigu padidėjęs jautrumas peptidams (peptidai, sudaryti iš šimtų amino rūgščių liekanų yra vadinami baltymais (pvz., insulinas)). Rizika, jog padidės plaukuotumas odos srityse kur buvo kontaktuojama su Spectral.Lash. Nepatartina naudoti jeigu yra aktyvus vidinis akies uždegimas.