Kremas nuo celiulito Oligo.DX, 150ml, DS Laboratories
  • Kremas nuo celiulito Oligo.DX, 150ml, DS Laboratories

Kremas nuo celiulito Oligo.DX, 150ml, DS Laboratories

31,57 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

DS Laboratories sukurtas kremas nuo celiulito Oligo.DX – viena efektyviausių ir moderniausių priemonių kovojant su „apelsino žievelės efektu“. Naudojant kremą Oligo.DX per trumpą laiką galima pastebėti teigiamus rezultatus – oda tampa švelnesnė ir lygesnė. Mikrocirkuliacijos būdu kremas Oligo.DX lengvai prasiskverbia į poodinį sluoksnį ir ištirpdo susikaupusius riebalus bei padeda pašalinti skysčius iš organizmo.

Kremą nuo celiulito Oligo.DX verta rinktis todėl kad:

  • Naikina (arba maksimaliai sumažina) celiulitą;

  • Pasižymi valančiosiomis ir detoksikuojančiomis savybėmis;

  • Nėra būtinas masažas;

  • Virš 85 procentų vartotojų maksimaliai sumažino celiulitą.

Gaminant kremą nuo celiulito Oligo.DX naudojama Nano some technologija, kuri veikliąsias medžiagas išskaido į du šimtus kartų mažesnes nei žmogaus ląstelės, tokiu būdu jos efektyviai prasiskverbia ten, kur labiausia reikia, į problemines vietas. Šios technologijos dėka pasiekiami puikūs rezultatai, ko nepavyktų naudojant kitus anticeliulitinius kremus. Kremo naudojimo metu pastebimas dažnesnis šlapimo išsiskyrimas (spalva gali būti tamsesnė), tai ženklas, kad organizmas šalina toksinus ir riebalų perteklių iš organizmo. Jau po pirmos naudojimo savaitės pastebimi akivaizdūs odos sveikimo požymiai: oda tampa švelnesnė ir lygesnė.

 Kremas nuo celiulito Ologo.DX turi būti naudojamas reguliariai du mėnesius – vieną kartą dienoje. Nusiprausus duše, patepkite kremu norimas gydyti kūno vietas, įmasažuoti nebūtina. Norint išlaikyti pasiektą rezultatą, vieno mėnesio kursą reikia kartoti kas 4-6 mėnesius. Nerekomenduojama naudoti besilaukiančioms ir maitinančioms moterims. Nenaudoti drėkinamojo kremo.