Manilla SANA LUX Serumas plaukų galiukams, 50 ml
  • Manilla SANA LUX Serumas plaukų galiukams, 50 ml

Manilla SANA LUX Serumas plaukų galiukams, 50 ml

Prekės kodas: sanaluxserumas
22,90 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Intensyviai drėkinantis plaukų galiukų serumas suteiks švelnumo, spindesio ir apsaugos. Šilko ekstraktas ypatingai puoselėja galiukus – suteikia jiems drėgmės. Kartu su augaliniu keratinu sukuriamas apsauginis plauko sluoksnis, prieš tai plaukas gerai pridrėkinamas. Aktyvus ksilitolio kompleksas atstato pažeistų plaukų būklę – uždaro plauko žvynelius ir apsaugo nuo dehidratacijos.

Šilko ekstraktas ypatingai puoselėja plaukų galiukus – suteikia jiems drėgmės ir žvilgesio. Šilko proteinai priklauso tai peptidų grupei, kurie labai gerai susigeria į plaukus, maitina juos, skatina atsinaujinimą. Šilkas puikiai sulaiko vandenį. Gebėjimas aprūpinti plaukus vandeniu ir jį sulaikyti lėtina senėjimo procesą ir neutralizuoja neigiamą aplinkos poveikį, skatina regeneraciją. Šilko peptidai kur kas geriau nei kiti proteininiai hidrolizatai tirpsta, "gula" ant plaukų ir kuria apsauginį filtrą.

Augalinis keratinas (fitokeratinas, sudarytas iš kviečių, sojų ir kukurūzų hidrolizuotų baltymų) yra giminingas natūraliam žmogaus plaukų keratinui, todėl plaukai jį lengvai pasisavina - padidėja plaukų elastingumas, mažėja galiukų skilinėjimas, plaukai saugomi nuo drėgmės netekimo, tampa minštesni, puresni;

Ksilitolio kompleksas – ksilitolis natūraliai randamas daugelyje uogų, kukurūzų lukštuose, avižose, kai kuriuose grybuose. Jis padeda odoje išlaikyti natūralų drėgmės balansą (NDF), nes veikia kaip natūralus humektantas (medžiaga, kuri padeda sulaikyti drėgmę). Taip pat jis paskatina hialurono rūgšties ir kolageno gamybą odoje. Be to tai ypač svarbus ingredientas odos apsauginio barjero išlaikyme.

Klinikiniai tyrimai rodo, kad ksilitolio kompleksas padeda augaliniam glicerinui sukurti apsaugos barjerą ir po juo išlaikyti drėgmę net 48 val. vos po vienos aplikacijos. Taip pat tyrimai rodo, kad odos drėgmės rodikliai ir apsauginis barjeras pagerėjo net 30% moterų. Po 1 mėn. naudojimo užtikrinamas ilgalaikis odos būklės pagerėjimas. Šis kompleksas 100% natūralus, sertifikuotas ECOCERT.

Ksilitolio kompleksas – subalansuoja drėgmės cirkuliaciją odoje. Sustiprina ir atstato viršutinį odos sluoksnį – epidermį, kuris apsaugo nuo drėgmės netekimo, odos dehidratacijos.

Mažą kiekį produkto įmasažuokite į sausų ar drėgnų plaukų galiukus.