Manilla SANA LUX Intensyviai atstatanti plaukų kaukė, 150 ml
  • Manilla SANA LUX Intensyviai atstatanti plaukų kaukė, 150 ml

Manilla SANA LUX Intensyviai atstatanti plaukų kaukė, 150 ml

Prekės kodas: sanaluxkauke
19,90 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Tai pagalba nr. 1 drėgmę praradusiems ir pažeistiems, lėtai augantiems plaukams. Plaukų kaukė atstato ir maitina pažeistus, sausus plaukus, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Kaukė praturtinta vertingu plaukams aliejų mišiniu iš jojobos, argano ir avokadų, kuris atstato ir maitina plaukus, skatina jų augimą, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, suteikia žvilgesio, ir apsauginį sluoksnį.

Tikriausiai sutiksite, kad gražūs, tankūs plaukai – kiekvienos moters trokštamas "aksesuaras". Moteris, turinti išpuoselėtus plaukus, jau savaime yra gražuolė ir traukia aplinkinių žvilgsnius. Deja, dažniausiai tenka įdėti nemažai pastangų, kad plaukai iš tiesų atrodytų gyvybingi ir gražūs. Viena iš pagrindinių intensyvios priežiūros priemonių plaukams – tai giliai maitinančios kaukės.

Tepkite kaukę ant drėgnų plaukų 1-2 k. per savaitę. Norint paskatinti plaukų augimą kaukę įmasažuokite ir į galvos odą. Palaikykite 20-30 minučių arba ilgiau. Norint greitų ir pastebimų rezultatų kaukę galite laikyti per naktį. Plaukus išskalaukite šiltu vandeniu, esant poreikiui išplaukite natūraliu šampūnu. Ištrinkus plaukus paspaudykite juos, kad pašalintumėte vandens perteklių ir pirštų galiukais gausiai įtrinkite kaukę į visus plaukus (jeigu Jūsų plaukai linkę riebaluotis, kaukę įtrinkite per visą plaukų ilgį, išskyrus plaukų šaknis). Jei naudosite šiltą rankšluostį, tai sustiprins kaukės poveikį ir suteiks malonų pojūtį. Kai kaukė gerai įsigers į plaukus, išskalaukite juos šiltu vandeniu. Kad plaukai dar labiau blizgėtų, plaukų skalavimo procesą pabaikite šalto vandens srove.  NB! Kaukę turėtumėte naudoti dažniau (2 k./sav.), jeigu Jūsų plaukai turi sąlytį su chloru, jūros vandeniu ar pernelyg dideliu kiekiu saulės spindulių bei yra dažnai dažomi.