Purškiamas magnis - Zechstein Inside, 150ml, Gera Karma™
  • Purškiamas magnis - Zechstein Inside, 150ml, Gera Karma™

Purškiamas magnis - Zechstein Inside, 150ml, Gera Karma™

Prekės kodas: zechstein150
12,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

GERA KARMA™ purškiamas (transderminis) MAGNIS Zechstein Inside® (dar vadinamas „magnio aliejus“) yra vis labiau populiarėjantis produktas, turintis neįtikėtiną naudą organizmui, bei odai. Ypatingai greito įsisavinimo transderminis (pasisavina per odą) magnis. Išgautas iš senovinės Zechsteino jūros Europoje, iš ~1600 metrų gylio, todėl yra 100% grynas ir natūralus produktas. Padeda atstatyti sutrikusius magnio kiekius organizme greitai ir be šalutinio poveikio, kurį gali sukelti geriami magnio papildai (pvz. viduriavimas). Toks purškiamas magnis yra naudojamas per odą (tepamas ant kūno) – patenka tiesiai į kraujotaką, susigeria ypatingai greitai ir turi begalę kitų naudingų savybių.

GERA KARMA™ purškiamas MAGNIS Zechstein Inside® puikiai tiks sumažinti raumenų skausmus, pagerinti miegą, sumažinti menstruacinius sindromus, galvos skausmą ir net migrenas.

Magnis veikia kaip svarbi medžiaga hormonų reguliavime, gali padėti sumažinti nerimą.

Informacija apie alergenus: Be žinomų alergenų.

Kita informacija: Be dažiklių. Be konservantų. Bespalvis. Bekvapis.

Sudėtis: 31% magnio chlorido tirpalas (MgCl2), vanduo. Ir nieko daugiau!

Laikymo sąlygos: Laikyti 5-25°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Naudojimas: Pirmą savaitę naudokite 3-6 papurškimus į dieną palaipsniui didindami papurškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Rekomenduojama naudoti nedaugiau kaip 20 įpurškimų, kad gauti rekomenduojamą magnio paros normą. Optimaliausia magnio aliejų naudoti ryte ar/ir vakare po dušo, įmasažuojant į odą (pilvą, rankas, kojas, pėdas, šlaunis, nugarą, krūtinę), kol odos poros atsidariusios – kad maksimaliai padidinti pasisavinimą.