Sport&Cardio bioMagnis + bioKalis milteliai, N14
  • Sport&Cardio bioMagnis + bioKalis milteliai, N14

Sport&Cardio bioMagnis + bioKalis milteliai, N14

Prekės kodas: sportcardio
11,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Elektrolitų tirpalas bioMagnis+bioKalis SPORT&CARDIO naudingas ne tik sportuojant ar fizinio krūvio metu, bet ir kasdien intensyviai dirbant, mokantis ar poilsiaujant. Lengva atstatyti mineralus, druskas ir angliavandenius!

Sudedamosios dalys: magnio kalio citratas, Natrio citratas, Ekologiškas cukrus, Ekologiški ryžių sirupo milteliai, Cinko citratas, natūrali citrinų kvapioji medžiaga.

1 pakelyje yra:    Kiekis     RMV*   
Natrio 575mg      -
Magnio 350mg 93%
Kalio 350mg 17,5%
Cinko 10mg 100%

*RMV - referencinė maistinė vertė

Vartojimas: Suaugusiems vartoti po 1 pakelį, vaikams 6-12 metų po ½ pakelio per dieną. Miltelius išmaišyti su 500ml (galima ir didesnį ar mažesnį kiekį) vandens ar sulčių ir gautą tirpalą gurkšnoti treniruotės (fizinio krūvio) metu ir/arba po treniruotės (fizinio krūvio). 

Dėl vartojamo kitokio kiekio pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamosioms dalims. Gali vartoti ir nėščiosios, maitinančios, vegetarai ir veganai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 ° C temperatūroje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.