Sugar Bear Hair vitaminai plaukams, 60 guminukų
  • Sugar Bear Hair vitaminai plaukams, 60 guminukų

Sugar Bear Hair vitaminai plaukams, 60 guminukų

Prekės kodas: 6357979828734
35,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

60 guminukų (tablečių). SugarBear guminukai yra mokslininkų sukurtas vegetariškas vitaminų kompleksas, tinkantis visiems plaukų tipams ir lytims! Sukurta maistinga formulė, praturtinta Biotinu, Folio rūgštimi ir vitaminu C,  kurie skatina ląstelių regeneraciją - tai reiškia viskuo, ko reikia, kad plaukai augtų storesni ir ilgesni. Vitaminų kompleksas yra skirtas suteikti visas reikiamas medžiagas sveikų, žvilgančių plaukų augimui. *Ši formulė skatina stiprių ir žvilgančių plaukų bei nagų augimą.* Pagaminta Amerikoje - nenaudojant dirbtinių saldiklių, dirbtinių skonių! Paragausite ir pajusite skirtumą! Nustokite vartoti nemalonų kvapą skleidžiančias tabletes ir pradėkite mėgautis skaniais, saldžiais, uogų skonio gumminukais SugarBear™!

Įspėjame! Prieš vartodami pasikonsultuokite su daktaru arba vaistininku, jeigu laukiatės, naudojate kitus medikamentus ar turite kitokių sveikatos sutrikimų. SugarBear™ negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

*Šie teiginiai nebuvo patvirtinti Maisto ir Vaistų Administracijos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokioms ligoms.

Be glitimo, be sojos, su gyvūnais nebandyti, vegetariški guminukai.

Vartojimas: Suaugusiems žmonėms vartoti po 2  guminukus per dieną . Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Prieš vartodami pasikonsultuokite su daktaru arba vaistininku, jeigu laukiatės, naudojate kitus medikamentus ar turite kitokių sveikatos sutrikimų.  SugarBearHair negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas.