Veido kempinėlė Konjac Sponge, 2 vnt., Korees
  • Veido kempinėlė Konjac Sponge, 2 vnt., Korees

Veido kempinėlė Konjac Sponge, 2 vnt., Korees

Prekės kodas: 0763684990455
14,90 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

Konjac kempinėlės, gaminamos iš natūralaus augalinio pluošto, švelniai valo odą jos nesausindamos ir nedirgindamos. Pagrindinė šių kempinėlių sudedamoji dalis – Japonijoje augančio Konjac (lot. Amorphophallus konjac) pluoštas, kuris grožiui japonų yra naudojamas jau ne vieną šimtmetį. Kempinėlės tinka visiems odos tipams, jas gali naudoti visa šeima. Švelniai šveisdamos ir valydamos odą, jos pašalina inkštirus, valo poras, skatina kraujotaką ir ląstelių atsinaujinimą, tad oda atgauna švytėjimą ir patrauklią išvaizdą. Lengvai naudojama ir patogi, ši kempinėlė leis mėgautis kasdienine odos priežiūra!

Pakuotėje 2 kempinėlės:

- žalia kempinėlė su žaliąja arbata/ apsauganti nuo senėjimo proceso - detoksikuojanti, tinkama visiems odos tipams.

- juoda kempinėlė su bambuko anglimi/ palaikanti odos balansą - gilesniam valymui, idealiai tinkama riebios odos priežiūrai.

Sausa kempinėlė yra kieta, prieš naudojimą ją būtina sudrėkinti vandeniu. Kempinėlė naudojama tik gerai sudrėkinta ir suminkštėjusi.

- Švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite veido odą. Kartu su kempinėle galite naudoti prausiklį, pienelį ar švelnų šveitiklį.

- Po naudojimo kempinėlę išplaukite. Venkite gręžti, pernelyg stipriai spausti – vandens perteklių pašalinkite švelniai suspaudžiant kempinėlę delne. Pakabinkite kempinėlę už virvelės ir palikite džiūti gerai vėdinamoje patalpoje.

- Išdžiūvusi kempinėlė vėl sukietėja ir pakeičia formą. Norint vėl naudoti, kempinėlę reikia sudrėkinti ir ji vėl taps švelni bei minkšta.

Kempinėles rekomenduojama keisti kas 2-3 mėnesius.