Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Ferricon Kraujo ir hemoglobino susidarymą skatinantis geležies kompleksas,N45

ICONFIT Ferricon Kraujo ir hemoglobino susidarymą skatinantis geležies kompleksas,N45 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT FERRICON yra geležies kompleksas raudoniesiems kraujo kūneliams ir hemoglobino susidarymui. Preparatas skirtas vartoti ypač nėštumo metu, kai geležies trūkumas gali pasireikšti dažniau. Produkto sudėtyje yra skrandžiui nekenksmingo geležies bisglicinato ir vitamino C, kuris nesukelia virškinimo sutrikimų ar nemalonių pojūčių. Be to, produkto sudėtyje yra vitaminų C, B6 ir B12 bei folio rūgšties.

 • Geležis padeda normaliai susidaryti raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino, užtikrinant pakankamą geležies kiekį organizme.
 • Vitaminas C didina geležies įsisavinimą ir padeda mažinti nuovargį bei išsekimą.
 • Vitaminai B6 ir B12 atlieka svarbų vaidmenį kraujodaros procesuose ir prisideda prie normalaus raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo.
 • Foliatai prisideda prie normalios kraujo susidarymo ir audinių augimą moters organizme nėštumo metu.
 • Dėžutėje yra 45 kapsulės. Dienos norma 1 kapsulė.

ICONFIT FERRICON yra geležies kompleksas kraujodarai ir hemoglobino susidarymui. Produktas skirtas vartoti ypač nėštumo metu, kai geležies trūkumas gali pasireikšti dažniau.

Geležies trūkumas anemija yra būklė, kuriai būdingas raudonųjų kraujo kūnelių skaičiaus, dydžio ar hemoglobino kiekio sumažėjimas, dėl kurio gali sumažėti deguonies pernešimas organizme. Anemijos simptomai gali skirtis priklausomai nuo anemijos priežasties, sunkumo ir tipo, taip pat nuo individualių veiksnių, tokių kaip amžius ir bendra sveikatos būklė. Nėštumo metu moters organizme cirkuliuojančio skysčio (įskaitant kraują) kiekis padidėja, tačiau, deja, organizmas negali gaminti raudonųjų kraujo kūnelių atitinkamu greičiu. Be to, geležis naudojama ir vaisiaus poreikiams tenkinti. Kadangi geležies stokos anemija tiesiogiai veikia kraują, ji taip pat pirmiausia diagnozuojama atliekant kraujo tyrimus.

Kokie yra geležies trūkumo simptomai?

 • Nuovargis ir silpnumas: Tai vieni dažniausių simptomų, nes organizmo ląstelės gauna mažiau deguonies nei įprastai.
 • Blyški arba gelsva odaDėl sumažėjusio hemoglobino ir raudonųjų kraujo kūnelių kiekio oda gali atrodyti blyški arba gelsva.
 • Dusulys: ypač fizinio aktyvumo metu, nes organizmas stengiasi aprūpinti audinius ir raumenis pakankamu deguonies kiekiu.
 • galvos svaigimas: Gali pasireikšti dėl to, kad smegenis pasiekia nepakankamas deguonies kiekis.
 • Kognityviniai sutrikimai: pavyzdžiui, sunkumai susikaupti ar atminties sutrikimai dėl sumažėjusio smegenų aprūpinimo deguonimi.

Hematopoezė yra svarbi organizmo funkcija, kurios metu formuojasi kraujo ląstelės, pernešančios deguonį ir maistines medžiagas po visą organizmą. Sveika kraujodara padeda palaikyti organizmo pusiausvyrą ir atsparumą. Hemoglobino susidarymas yra svarbus, nes jis leidžia kraujui efektyviai pernešti deguonį ir anglies dioksidą, taip palaikydamas bendrą organizmo medžiagų apykaitą ir gyvybines funkcijas.

Pagrindinės kraujo ir hemoglobino funkcijos:

 • Deguonies pernešimas: Hemoglobinas, esantis raudonuosiuose kraujo kūneliuose, suriša ir perneša deguonį iš plaučių į kūno audinius, užtikrindamas būtiną ląstelių aprūpinimą deguonimi.
 • Anglies dioksido pernešimas: Hemoglobinas padeda anglies dioksidui, kuris yra medžiagų apykaitos produktas, judėti iš audinių į plaučius, kur jis palieka organizmą.
 • Maistinių medžiagų pernešimas: Gliukozė ir aminorūgštys iš virškinamojo trakto pernešamos į organus ir audinius.
 • Atliekų šalinimas: Kraujas į plaučius, inkstus ir kitus šalinimo organus perneša šalutinius medžiagų apykaitos produktus, pavyzdžiui, anglies dioksidą ir kitas atliekas.
 • Hormonų pernešimas: Kraujas padeda pernešti endokrininės sistemos hormonus, kurie reguliuoja įvairių kūno dalių funkcijas.
 • Imuninės sistemos palaikymas: Kraujo baltieji kraujo kūneliai yra svarbi imuninės sistemos dalis, sauganti organizmą nuo infekcijų ir ligų.

ICONFIT ICONFIT Ferricon Kraujo ir hemoglobino susidarymą skatinantis geležies kompleksas,N45

Prekės kodas: 4744130014679
Gamintojas: ICONFIT

  |  

8,90€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Pirmadienį, Gegužės 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos