Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Livercon Kompleksinis maisto papildas kepenų funkcijoms palaikyti,N30

ICONFIT Livercon Kompleksinis maisto papildas kepenų funkcijoms palaikyti,N30 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT LIVERCON yra kompleksinis produktas, skirtas kepenų, vieno svarbiausių organizmo organų, funkcijoms palaikyti. Produkto sudėtyje yra augalinių ekstraktų, antioksidantų, cholino, vitamino B6 ir seleno, todėl jis ypač tinka tiems, kurie nori padėti reguliariai funkcionuoti ir valyti kepenis. Dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo ir toksinų gausos visiems rekomenduojama palaikyti kepenis.

  • Cholinas padeda palaikyti normalią kepenų funkciją ir prisideda prie normalios riebalų ir homocisteino apykaitos.
  • Pieno raktažolės palaiko apsaugą kepenų ląstelių apsaugą, padeda skatinti kepenų virškinimą ir organizmo valymą.
  • Artišokai palaiko virškinimo sulčių išsiskyrimą ir detoksikaciją. Padeda apsaugoti kepenų ląsteles, skatina tulžies gamybą ir padeda palaikyti cholesterolio kiekį kraujyje.
  • Kiaulpienės palaiko natūralų organizmo valymo mechanizmą.
  • NAC ir glutationas veikia kaip ląsteles žalojančių laisvųjų radikalų šalintojai.
  • Vienoje dėžutėje yra 30 kapsulių. Paros dozė yra 2 kapsulės.
Kepenys yra vienas svarbiausių organizmo organų, kuris atlieka svarbų vaidmenį palaikant bendrą organizmo sveikatą ir medžiagų apykaitą. Kepenys atlieka daug įvairių funkcijų, todėl jos svarbios virškinimui, medžiagų apykaitai, imunitetui ir kraujo sudėties reguliavimui.

Pagrindinės kepenų funkcijos:
Toksinų šalinimas :Kepenys filtruoja ir šalina iš kraujo toksinus, įskaitant medžiagų apykaitos atliekas, vaistus, alkoholį ir kitas kenksmingas medžiagas. Jos suskaido jas į mažiau kenksmingus junginius, kurie išsiskiria su šlapimu arba tulžimi.

Dalyvavimas maistinių medžiagų apykaitoje: Kepenys atlieka pagrindinį vaidmenį maistinių medžiagų apykaitoje. Jos padeda angliavandenius paversti gliukoze, kuri kaupiama kaip glikogenas energijai gauti. Jos taip pat perdirba riebalus ir baltymus, padėdamos virškinti ir užtikrinti, kad maistinės medžiagos būtų prieinamos organizmui.

Tulžiesgamyba: Tulžies gamyba: Tulžis - tai kepenų gaminamas skystis, svarbus riebalų ir riebaluose tirpių vitaminų virškinimui ir įsisavinimui plonojoje žarnoje. Kepenys išskiria tulžį į tulžies pūslę, kur ji saugoma, kol jos prireiks.

Vitaminų ir mineralų skaidymas ir saugojimas: Kepenys saugo didelį kiekį vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminus A, D, E, K ir B12, taip pat geležį ir varį. Taip užtikrinama, kad prireikus organizmas turėtų lengvai prieinamų šių svarbių maistinių medžiagų atsargų.

ICONFIT LIVERCON yra kompleksinis produktas, skirtas kepenų, vieno svarbiausių organizmo organų, funkcijoms palaikyti. Produkto sudėtyje yra augalinių ekstraktų, antioksidantų, cholino, vitamino B6 ir seleno.

Kiaulpienės prisideda prie normalios kepenų veiklos ir skatina lipidų bei cholesterolio apykaitą. Palaiko natūralų organizmo valymo mechanizmą.
Cholinas padeda palaikyti normalią kepenų funkciją, prisideda prie normalios riebalų ir homocisteino apykaitos.
Glutationas yra galingiausias ir svarbiausias antioksidantas, kurio daugiausia randama kepenyse, taip pat daugelyje kitų organų. Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir stresas mažina glutationo atsargas organizme, todėl svarbu padėti organizmui palaikyti jo kiekį. Glutationas gali užkirsti kelią laisvųjų radikalų ir sunkiųjų metalų daromai žalai ir apsaugoti ląsteles neutralizuodamas (redukuodamas) reaktyviąsias deguonies rūšis.
NAC (N-acetil-L-cisteinas) yra galingiausio antioksidanto glutationo pirmtakas, kuris veikia kaip laisvųjų radikalų valytojas ir apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. NAC gaunamas iš aminorūgšties L-cisteino ir yra stabili ir biologiškai prieinama aminorūgšties cisteino forma.
Pieno raktažolė palaiko kepenų sveikatą ir kepenų ląstelių apsaugą, padeda skatinti virškinimą ir valyti organizmą.
Artišokai turi daug įvairių privalumų. Pavyzdžiui, jis palaiko virškinimo sulčių išsiskyrimą ir detoksikaciją. Padeda apsaugoti kepenų ląsteles, skatina tulžies gamybą ir padeda palaikyti cholesterolio kiekį kraujyje.
Selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.
Vitaminas B6 prisideda prie normalios cisteino sintezės, energijos apykaitos ir homocisteino, baltymų bei glikogeno apykaitos.

ICONFIT ICONFIT Livercon Kompleksinis maisto papildas kepenų funkcijoms palaikyti,N30

Prekės kodas: 4744130014846
Gamintojas: ICONFIT

  |  

8,90€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Pirmadienį, Gegužės 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos