Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Vitaminas - B12, N90

ICONFIT Vitaminas - B12, N90  | elvaistine.lt
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Maisto Papildas

ICONFIT Vitaminas B12 - Palaiko medžiagų apykaitą ir kovoja su nuovargiu. Šis maisto papildas yra specialiai sukurtas, kad atitiktų jūsų poreikius.

  • Energizuoja Medžiagų Apykaitą: Vitaminas B12 prisideda prie normalios energiją teikiančios medžiagų apykaitos, padedant kūnui efektyviai paversti maistą energija.
  • Nervų Sistemos Parama: Būtinas normaliam nervų sistemos funkcionavimui, vitaminas B12 vaidina svarbų vaidmenį palaikant nervų sveikatą.
  • Homocisteino Metabolizmas: Prisidedant prie normalaus homocisteino metabolizmo, vitaminas B12 padeda išlaikyti širdies sveikatą.
    Psichologinė Funkcija: Palaiko normalią psichologinę funkciją, prisidedant prie bendros psichinės gerovės.
  • Vienas indelis trunka 90 dienų. Tik viena kapsulė per dieną!
Kodėl B12?

Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir mitybos apribojimai gali sukelti įvairias sveikatos problemas, tokius kaip nuolatinis nuovargis ir sumažėjęs imunitetas, dažnai stiprėja vitamino B12 trūkumas, ypač tarp vegetarų ir veganų.

Prisistatome ICONFIT Vitaminą B12, jūsų sprendimą šioms šiuolaikinėms sveikatos problemoms. Šis maisto papildas didina energijos medžiagų apykaitą, gerina gyvybingumą ir palaiko kognityvines funkcijas, gerindamas koncentraciją ir psichinę aiškumą. Jis palaiko širdies sveikatą, išlaikant optimalų homocisteino lygį ir padeda psichologinei gerovei, padedant susidoroti su kasdieniu stresu.

Be to, jis yra būtinas raudonųjų kraujo kūnelių formavimuisi, kovojant su anemija ir užtikrinant efektyvų deguonies transportavimą geresniam fiziniam našumui. Jo imunitetą stiprinantis poveikis saugo jūsų kūną, o vaidmuo ląstelių dalijimuisi palaiko audinių atsinaujinimą ir bendrą sveikatą.
Kasdieniniam energijos, imuniteto ir psichinio aštrumo didinimui ICONFIT Vitaminas B12 yra protingas pasirinkimas, palaikant jūsų sveikatą šiuolaikinio gyvenimo tempu.

ICONFIT ICONFIT Vitaminas - B12, N90

Prekės kodas: 4744130014938
Gamintojas: ICONFIT

  |  

9,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime RYTOJ, Birželio 26 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Birželio 27 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Ketvirtadienį, Birželio 27 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos