Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Ashwagandha Ašvagandos šaknų ekstraktas, N90

ICONFIT Ashwagandha Ašvagandos šaknų ekstraktas, N90 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Išnaudokite ašvagandos galią.

Šių kapsulių sudėtyje yra aukščiausios kokybės ašvagandos ekstrakto - galingo adaptogeninio augalo, žinomo dėl savo daugybės privalumų. Mūsų ašvagandos kapsulės užtikrina holistinį požiūrį, padedantį palaikyti sveiką protą ir kūną.

  • Streso ir nerimo valdymas: Ašvagandos kapsulių reguliarus vartojimas gali padėti mažinti stresą ir valdyti nerimą.
  • Energija ir gyvybingumas: Jei jaučiatės pavargę ar stokojate energijos, ašvaganda gali natūraliai ją padidinti.
  • Kognityvinės funkcijos: Ašvaganda tradiciškai vartojama kognityvinėms funkcijoms, atminčiai ir dėmesio koncentracijai palaikyti.
  • Imuninės sistemos palaikymas: Ašvaganda pasižymi imuninę sistemą stiprinančiomis savybėmis.
  • Fizinis pajėgumas ir atsigavimas: Ašvagandos poveikis fiziniam darbingumui, raumenų jėgai ir atsigavimui po fizinio krūvio.
  • Hormonų pusiausvyra: Ašvaganda gali padėti palaikyti hormonų pusiausvyrą. Ji tradiciškai vartojama reprodukcinei sveikatai, menstruacijų sutrikimams ir menopauzės simptomams palaikyti.

  • Vieno indelio užtenka 45 dienoms. Gerti po 2 kapsules per dieną, užgeriant vandeniu.

KSM-66 Ašvagandos (Withania somnifera L. Dunal) šaknų ekstraktas yra labai koncentruota ir stipri ašvagandos ekstrakto forma. Ekstraktas gaunamas iš ašvagandos augalų šaknų taikant patentuotą ekstrahavimo procesą, kuris užtikrina natūralių augalo biologiškai aktyvių junginių išsaugojimą. KSM-66 Ašvaganda pelnė pripažinimą kaip viena išsamiausiai ištirtų ir kliniškai ištirtų ašvagandos ekstrakto formų. Jis ištirtas dėl daugybės sveikatai naudingų savybių, įskaitant galimybę mažinti stresą, skatinti atsipalaidavimą, gerinti pažinimo funkcijas, didinti energijos lygį ir palaikyti bendrą gerovę.

Daugybė klinikinių tyrimų apie ašvagandą:

1) Gydymo grupės, kuriai buvo duodama didelės koncentracijos viso spektro ašvagandos šaknų ekstrakto, visų streso vertinimo skalių balų skaičius 60-ąją dieną žymiai sumažėjo. Šio tyrimo rezultatai rodo, kad didelės koncentracijos pilno spektro ašvagandos šaknų ekstraktas saugiai ir veiksmingai didina asmens atsparumą stresui ir taip gerina savęs vertinamą gyvenimo kokybę.

2) Grupėje, kuri buvo gydoma ašvaganda, žymiai labiau padidėjo raumenų jėga atliekant štangos spaudimo pratimą ir kojų tempimo pratimą, taip pat žymiai labiau padidėjo rankų ir krūtinės raumenys. Lyginant su placebą gavusiais tiriamaisiais, Ašvagandą gavusiems tiriamiesiems taip pat žymiai labiau sumažėjo fizinio krūvio sukelta raumenų pažaida, kaip rodo kreatinkinazės serume stabilizavimasis. Ašvagandą vartojusiems asmenims žymiai labiau padidėjo testosterono kiekis, okūno riebalų procentinė dalis žymiai labiausumažėjo. Šiame tyrime pranešama, kad ašvagandos papildų vartojimas susijęs su reikšmingu raumenų masės ir jėgos padidėjimu, ir teigiama,kad ašvagandos papildai gali būti naudingi kartu su pasipriešinimo treniruočių programa.

ICONFIT ICONFIT Ashwagandha Ašvagandos šaknų ekstraktas, N90

Prekės kodas: 4744130014242
Gamintojas: ICONFIT

  |  

14,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime RYTOJ, Gegužės 23 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos