Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Boulardii Probiotinės mielės, N60

ICONFIT Boulardii Probiotinės mielės, N60 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT Boulardii - tai naudingos probiotinės mielės, ypač Saccharomyces Boulardii, žinomos dėl savo gebėjimo palaikyti virškinimo sistemos sveikatą ir bendrą savijautą. Jos padeda palaikyti subalansuotą žarnyno mikrobiotą, skatina sveiką žarnyno aplinką ir gerina maistinių medžiagų įsisavinimą. Boulardii taip pat padeda palengvinti virškinimo diskomfortą.

  • Virškinimo sveikatą palaikanti priemonė: Boulardii, probiotinės mielės, padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą, skatindamos subalansuotą žarnyno mikrobiotą.
  • Virškinimo diskomforto palengvinimas: Įrodyta, kad Boulardii palengvina įvairius virškinimo sutrikimus, tokius kaip viduriavimas, pilvo pūtimas ir dujos.
  • Imuninės sistemos stiprinimas: Boulardii gali būti svarbi stipriai imuninei sistemai palaikyti. Sveikas žarnynas glaudžiai susijęs su imuninės sistemos veikla, o Boulardii padeda palaikyti žarnyno barjero vientisumą.
  • Didelė 5 x 10^9 kolonijas sudarančių vienetų (CFU) koncentracija
  • Vieno indelio užtenka 60 dienų. Gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant vandeniu.
Saccharomyces boulardii

Saccharomyces boulardii yra naudingoji mielių rūšis, paprastai vartojama kaip probiotikų papildas. Ji žinoma dėl savo gebėjimo palaikyti virškinimo sveikatą ir atkurti natūralią žarnyno mikrobiotos pusiausvyrą. Didelė 5 x 10^9 kolonijas sudarančių vienetų (KVV) koncentracija Saccharomyces boulardii gali padėti skatinti sveiką virškinimą stiprindama žarnyno barjerą, moduliuodama imuninį atsaką ir slopindama kenksmingų mikroorganizmų augimą. Šios probiotinės mielės buvo išsamiai ištirtos ir davė daug žadančių rezultatų gydant įvairias virškinamojo trakto ligas, pavyzdžiui, su antibiotikais susijusį viduriavimą, keliautojų viduriavimą ir uždegimines žarnyno ligas. Įtraukdami Saccharomyces boulardii į savo kasdienę mitybą, galite palaikyti žarnyno sveikatą ir pagerinti bendrą savijautą.

ICONFIT ICONFIT Boulardii Probiotinės mielės, N60

Prekės kodas: 4744130014358
Gamintojas: ICONFIT

  |  

18,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime RYTOJ, Gegužės 23 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos