Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Urinacon Kompleksinis maisto papildas šlapimo pūslei ir šlapimo takams,N60

ICONFIT Urinacon Kompleksinis maisto papildas šlapimo pūslei ir šlapimo takams,N60 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT URINACON yra kompleksinis produktas, kurio tikslas - palaikyti šlapimo takų sveikatą, palaikyti normalų šlapimo išsiskyrimą ir padėti išvengti dažniausiai pasitaikančios šlapimo takų infekcijos bakterijos E. Coli prisitvirtinimo prie šlapimo takų sienelių. Produktas skirtas tiems, kurie retkarčiais kenčia nuo šlapimo takų infekcijų ir nori natūralesnės alternatyvos antibiotikams. Produkto sudėtyje yra D-manozės, dilgėlių miltelių ir sausojo spanguolių ekstrakto.

  • Dilgėlės padeda palaikyti normalią šlapimo takų funkciją.
  • D-manozė neleidžia E. coli bakterijoms prisitvirtinti prie šlapimo takų sienelių.
  • Dilgėlės pasižymi diuretiniu poveikiu, t. y. padeda padidinti šlapimo gamybą, kuris savo ruožtu padeda iš šlapimo takų išplauti bakterijas.
  • Spanguolės padeda padidinti šlapimo rūgštingumą, o tai apsaugo nuo šlapimo takų infekcijų.
  • Dėžutėje yra 60 kapsulių. Paros dozė yra 4 kapsulės.
ICONFIT URINACON yra patikimas pasirinkimas tiems, kurie nori palaikyti sveiką šlapimo sistemą ir užtikrinti bendrą gerą savijautą. Produkto sudėtyje yra D-manozės, dilgėlių miltelių ir sausojo spanguolių ekstrakto.

D-manozė struktūriškai panaši į gliukozę. Jos natūraliai randama kai kuriuose vaisiuose, įskaitant spanguoles, obuolius, apelsinus ir persikus. Skirtingai nei kiti cukrūs, ji nedaro didelės įtakos cukraus kiekiui kraujyje. Vietoj to D-manozė lėtai absorbuojama virškinimo trakte ir paskui išsiskiria su šlapimu. Geriausiai žinoma D-manozės nauda yra jos gebėjimas užkirsti kelią šlapimo takų infekcijoms. Ji veikia neleisdama E. coli bakterijoms prisitvirtinti prie šlapimo takų sienelių. D-manozė prisijungia prie bakterijų, neleidžia joms prilipti prie šlapimo pūslės ir šlapimo takų sienelių ir padeda jas išplauti iš organizmo šlapinimosi metu.

Dilgėlės tradicinėje medicinoje šimtmečius buvo vartojamos įvairiais tikslais, įskaitant šlapimo takų sveikatos palaikymą. Dilgėlės pasižymi natūraliomis diuretinėmis savybėmis, kurios gali padėti padidinti šlapimo išsiskyrimą, o tai savo ruožtu padeda išplauti bakterijas iš šlapimo takų.

Spanguolės yraplačiai ištirtos ir paprastai rekomenduojamos šlapimo takų infekcijų profilaktikai ir, kiek mažiau, gydymui. Spanguolėse esantys proantocianidinai (PAC) gali neleisti E. Coli bakterijoms prilipti prie šlapimo takų gleivinės. Be to, spanguolės padeda šlapimą padaryti rūgštesnį, o tai apsaugo nuo šlapimo takų infekcijų.

Kaip atpažinti šlapimo takų infekcijas?
Deginimo pojūtis šlapinantis
Dažnesnis poreikis šlapintis
Drumstas arba kraujingas šlapimas
Stipraus nemalonaus kvapo šlapimas
Skausmas pilvo apačioje
Karščiavimas, pykinimas arba šaltkrėtis

Pagrindinės šlapimo takų funkcijos:
Kraujo filtravimas: Šlapimo takai, ypač inkstai, filtruoja kraują, šalindami atliekų perteklių, toksinus ir medžiagų apykaitos atliekas.
Šlapimo susidarymas: Filtruotos medžiagos inkstuose sujungiamos ir paverčiamos šlapimu, kurį sudaro vanduo, elektrolitai ir kitos ištirpusios medžiagos.drumstas arba kruvinas šlapimas
Vandens ir elektrolitų pusiausvyros reguliavimas: Šlapimo takų reguliavimas Šlapimo sistema padeda palaikyti organizmo vandens ir elektrolitų pusiausvyrą, reguliuodama šlapimo sudėtį pagal organizmo poreikius.
Rūgščių ir šarmų pusiausvyros reguliavimas: Šlapimo takai veikia organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, išskirdami vandenilio jonus ir palaikydami optimalų pH lygį.
Organizmo medžiagų apykaitos reguliavimas: Per šlapimo takus išsiskiria azoto perteklius ir medžiagų apykaitos atliekos, kurios susidaro vykstant baltymų apykaitai.
Maistinių medžiagų kaupimas: Nors didžioji dalis filtruotų maistinių medžiagų absorbuojama į kraują, šlapimo takai padeda kaupti kai kurias svarbias medžiagas, pavyzdžiui, gliukozę ir aminorūgštis.
Imuninės sistemos palaikymas: Šlapimo takuose esančios medžiagos, pavyzdžiui, imunoglobulinai, gali padėti apsaugoti šlapimo takų organus nuo infekcijos.

ICONFIT ICONFIT Urinacon Kompleksinis maisto papildas šlapimo pūslei ir šlapimo takams,N60

Prekės kodas: 4744130014594
Gamintojas: ICONFIT

  |  

11,90€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Ketvirtadienį, Birželio 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Penktadienį, Birželio 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Penktadienį, Birželio 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos