Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Digestive Enzymes Penkių specifinių fermentų kompleksas, N60

ICONFIT Digestive Enzymes Penkių specifinių fermentų kompleksas, N60 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Natūraliai pagerinkite virškinimą

ICONFIT DIGESTIVE ENZYMES
 yra aukštos kokybės maisto papildas, skirtas optimaliam virškinimui ir maistinių medžiagų įsisavinimui palaikyti. Jo sudėtyje yra unikalus DigeZyme® patentuotas penkių specifinių fermentų: α-amilazės, proteazės, lipazės, celiulazės ir laktazės mišinys. Be to, jis praturtintas bromelainu- natūraliu virškinimo fermentu, gaunamu iš ananasų.
Šis galingas derinys padeda skaidyti įvairias maisto sudedamąsias dalis, įskaitant angliavandenius, baltymus, riebalus, celiuliozę ir laktozę, skatina sveiką virškinimą ir mažina diskomfortą, susijusį su virškinimo problemomis.


  • α-amilazė, proteazė, lipazė, celiulazė ir laktazė: šie fermentai veikia kartu, kad veiksmingai suskaidytų įvairių rūšių makroelementus, esančius Jūsų maiste, ir taip užtikrintų optimalų virškinimą.
  • Geresnis maistinių medžiagų įsisavinimas: Šie fermentai padeda skaidyti maistą, todėl gali pagerinti pagrindinių maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų įsisavinimą iš maisto. Tai padeda maksimaliai padidinti maistinę vertę, gaunamą su maistu, ir palaiko bendrą sveikatą bei gyvybingumą.
  • Geresnis virškinimo komfortas: Jei po valgio kartais jaučiate virškinimo diskomfortą, pavyzdžiui, pilvo pūtimą, dujų kaupimąsi ar virškinimo sutrikimus, ICONFIT virškinimo fermentai gali padėti. Kruopščiai atrinkti fermentai ir bromelainas padeda palengvinti įprastas virškinimo problemas, todėl galite mėgautis mėgstamu maistu be diskomforto.
  • Platus maisto produktų suderinamumas: Nesvarbu, ar vartojate daug angliavandenių, baltymų, riebalų ar skaidulų, ICONFIT virškinimo fermentai gali padėti virškinti įvairius maisto produktus. Šis maisto papildas užtikrina, kad Jūsų organizmas galėtų veiksmingai suskaidyti ir panaudoti maiste esančias maistines medžiagas - nuo krakmolo turinčių maisto produktų iki daug baltymų turinčių patiekalų.

  • Gerti po 3 kapsules per dieną prieš valgį, užgeriant stikline vandens.

DigeZyme® yra unikalus, patentuotas penkių specifinių fermentų mišinys, t. y. α-amilazės (krakmolą virškinantis fermentas), proteazės (baltymus virškinantis fermentas), lipazės (riebalus virškinantis fermentas), celiuliozės (celiuliozę hidrolizuojantis fermentas) ir laktazės (laktozę hidrolizuojantis fermentas). Tai užtikrina optimalų visų makromolekulių virškinimą. Sužinokite daugiau čia.

α-amilazė

α-amilazė yra fermentas, atliekantis svarbų vaidmenį virškinant angliavandenius. Ji skaido sudėtingas krakmolo molekules į mažesnius cukraus vienetus, pavyzdžiui, maltozę ir gliukozę. Papildę maisto racioną α-amilaze, galite pagerinti maistinio krakmolo skaidymą ir įsisavinimą, taip skatindami efektyvų angliavandenių turinčio maisto virškinimą.

Proteazė

Proteazė yra pagrindinis fermentas, atsakingas už baltymų virškinimą. Jis skaido baltymus į mažesnius peptidus ir aminorūgštis, kuriuos organizmas lengviau įsisavina ir panaudoja. Proteazės papildai padeda virškinti daug baltymų turintį maistą, užtikrina optimalų maistinių medžiagų įsisavinimą ir padeda atsigauti bei augti raumenims.

Lipazė

Lipazė yra esminis fermentas, dalyvaujantis virškinant maistinius riebalus. Jis skaido riebalus į riebalų rūgštis ir glicerolį, taip sudarydamas sąlygas jų įsisavinimui žarnyne. Lipazės papildai padeda geriau virškinti ir įsisavinti maistinius riebalus, skatina sveiką lipidų profilį ir bendrą virškinimo būklę.

Celulazė

Celulazė yra fermentas, veikiantis celiuliozę - sudėtingą angliavandenį, esantį augalų ląstelių sienelėse. Žmonės neturi gebėjimo natūraliai gaminti celiulazę, todėl sunku visiškai suvirškinti daug ląstelienos turinčius maisto produktus. Vartojant celiulazę, galima pagerinti celiuliozės skaidymą, pagerinti virškinimą ir sumažinti įprastus nepatogumus, susijusius su skaidulinių maisto produktų vartojimu.

Laktazė

Laktazė yra fermentas, kuris specialiai skaido laktozę - pieno produktuose esantį cukrų. Daugeliui žmonių pasireiškia laktozės netoleravimas - būklė, kuriai būdingas nesugebėjimas tinkamai virškinti laktozės. Vartojant laktazės papildų, galima palaikyti laktozės virškinimą, todėl laktozės netoleruojantys asmenys gali be diskomforto mėgautis pieno produktais.

ICONFIT ICONFIT Digestive Enzymes Penkių specifinių fermentų kompleksas, N60

Prekės kodas: 4744130014266
Gamintojas: ICONFIT

  |  

18,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime RYTOJ, Gegužės 23 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos