Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Premium Omega - 3, N90

ICONFIT Premium Omega - 3, N90 | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT Premium Omega-3 is yra veiksminga riebalų rūgštis, palaikanti širdies ir smegenų veiklą. Minkštosiuose gelinėse kapsulėse yra visa omega-3 riebalų rūgščių dozė. 1 kapsulėje yra 500 mg EPA ir 250 mg DHA. Gryni, aukščiausios kokybės žuvų taukai.

  • EPA ir DHA prisideda prie normalios širdies veiklos. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg EPA ir DHA per dieną.
  • DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg DHA per dieną.
  • Dėžutės pakanka 90 dienų. Reikia 1 minkštosios kapsulės per dieną!

ICONFIT Premium Omega-3 minkštosiuose gelinėse kapsulėse yra didesnis nei įprastai EPA ir DHA riebalų rūgščių kiekis. Mūsų žuvų taukai yragryni, gaunami iš mažų žuvų (ančiuvių). Riebalų rūgštys atliekasvarbų vaidmenį žmogaus mityboje ir žmogaus fiziologijoje. Riebalų rūgštys EPA ir DHA yra svarbios jūsų širdžiai ir arterijoms. DHA padeda palaikyti normalią smegenų veiklą ir regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg DHA per dieną.

Rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 250 mg EPA ir DHA per dieną. ICONFIT Premium Omega 3 kapsulėse yra visa porcija grynų EPA ir DHA riebalų rūgščių.

1 kapsulėje yra 500 mg EPA ir 250 mg DHA, todėl mūsų minkštosios kapsulės yralabai veiksmingos ir lengvai vartojamos - užtenka tik 1 kapsulės per dieną irgaunamas maksimalus poveikis!

Kas atsitinka, jei organizmas negauna pakankamai riebalų rūgščių?

Gali pasireikšti kraujagyslių ligos, alergijos, sąnarių uždegimai, nevaisingumo problemos, nutukimas, diabetas, nuovargis, sausa oda, depresija, nerimas ir atminties sutrikimai.

ICONFIT kapsulėse nėra dirbtinių priedų, chemini ųmedžiagų, konservantų ar dažiklių, jos yra be GMO.

ICONFIT ICONFIT Premium Omega - 3, N90

Prekės kodas: 4744130013627
Gamintojas: ICONFIT

  |  

19,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime RYTOJ, Gegužės 23 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Penktadienį, Gegužės 24 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos