Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Creatine Mikronizuotas Kreatino Monohidratas, 300g

ICONFIT Creatine Mikronizuotas Kreatino Monohidratas, 300g  | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT mikronizuotas kreatino monohidratas - grynas aukščiausios kokybės kreatino monohidratas iš kruopščiai atrinktų šaltinių. Kreatino monohidratas yra ekonomiškiausias maisto papildas, jei jūsųtikslas - stiprinti jėgą ir raumenis.

  • Ypač smulkaus 200tinklelio sijojimo milteliai, pasižymintys dideliu tirpumu
  • Aukščiausios kokybės kreatinas už neprilygstamą kainą
  • Pirkėjų giriamas produktas
  • Kreatinas didina fizinį pajėgumą trumpalaikių ir intensyvių fizinių pastangų metu.

Pagamintas naudojant naujausias technologijas, tai itin smulkūs milteliai (200smulkumo tinklelis), pasižymintys dideliu tirpumu. Mūsų produktas pagamintas išaukštos kokybės itin smulkių miltelių, kurių dalelės yra 2-3 kartus mažesnės,palyginus su daugeliu kitų. Dėl to mūsų kreatinas žymiai geriau įsisavinamas!Tai papildas sportininkams, padedantis ugdyti jėgą, vystyti raumenų masę irgreitinantis atsigavimą. Kreatinas didina fizinį pajėgumą trumpalaikių irintensyvių fizinių pastangų metu. Teigiamas poveikis pasireiškia, kai per dienąsuvartojama ne mažiau kaip 3 g kreatino.

Kasdienis kreatino vartojimas gali padidinti raumenųtreniruočių poveikį raumenų jėgai vyresniems nei 55 metų suaugusiesiems.Teigiamas poveikis pasireiškia, jei 3 g kreatino per dieną vartojama kartuatliekant raumenų treniruotes, kas leidžia laikui bėgant didinti krūvį irkurios turėtų būti atliekamos ne mažiau kaip tris kartus per savaitę keliassavaites, o jų intensyvumas turėtų būti ne mažesnis kaip 65-75 % maksimalauskrūvio vienam pakartojimui.


Kreatinasdidina ATP sintezę, o tai reiškia, kad į raumenų ląsteles gali patekti daugiauenergijos. Kreatino monohidratas yra ekonomiškiausias maisto papildas, jei jūsųtikslas - stiprinti jėgą ir raumenis. Kreatino taip pat natūraliai yra mūsųorganizmuose, pirmiausia raumenyse. Kreatino kaip maisto papildo vartojimaspadeda paspartinti baltymų sintezę ir taip prisideda prie raumenų augimo.

ICONFIT ICONFIT Creatine Mikronizuotas Kreatino Monohidratas, 300g

Prekės kodas: creatinefit
Gamintojas: ICONFIT

  |  

15,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Pirmadienį, Gegužės 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos