Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Oat & Whey Pro Gainer Trijų baltymų kompleksas masės auginimui, 1.4kg

ICONFIT Oat & Whey Pro Gainer Trijų baltymų kompleksas masės auginimui, 1.4kg  | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT OAT&WHEY - tai mūsų geriausias masės priauginimo produktas, kurio pagrindą sudaro unikalus trijų baltymų derinys! Jame gausu angliavandenių ir kreatino, o taip pat yra daug kitų naudingų ingredientų, padedančių priaugti masės ir raumenų!

  • Trys geriausi baltymų šaltiniai: išrūgų baltymai, avižų miltai ir hidrolizuotas kolagenas!
  • Nuostabus angliavandenių ir baltymų santykis 2:1 ir labai mažas cukraus (ne daugiau kaip 4,5 %) bei riebalų (mažiau kaip 2,9 %) kiekis.
  • 10 g kolageno vienoje porcijoje.
  • Vienoje porcijoje yra 5 g kreatino ir 50 % RPN vitaminų ir mineralų.
ICONFIT OAT&WHEY Pro Gainer yra mūsų geriausias masės auginimo produktas! Sujungėme tris unikalius baltymų šaltinius (išrūgų baltymus, hidrolizuotą kolageną ir avižų miltus), kad sukurtume patobulintą aminorūgščių profilį, ir pridėjome daug angliavandenių, kreatino, vitaminų ir mineralų.

Baltymai visiškai unikalus baltymų derinys, į kurį įeina Estijoje pagaminti smulkiai malti avižų miltai ir klasikinis išrūgų baltymų koncentratas. Be to, kiekvienoje porcijoje taip pat yra 10 g hidrolizuoto gryno kolageno, kurio nauda moksliškai įrodyta. Kolagenas pasižymi puikiu aminorūgščių profiliu, kuris puikiai dera su išrūgomis ir avižomis.

Angliavandeniai - mišinyje angliavandenių ir baltymų santykis yra 2:1. Didžiąją dalį angliavandenių sudaro maltodekstrinas, kuris yra greitai įsisavinamas energijos šaltinis, o mažesnę dalį - avižų baltymai. Rekomenduojamoje 200 g porcijoje yra maždaug 760 kcal, tačiau kasdien suvartojamą kiekį galite keisti pagal savo poreikius ir tikslus. Dėmesio! Nepaisant didžiulio angliavandenių kiekio, OAT&WHEY sudėtyje yra labai mažai cukraus - tik iki 4,5 %!

Tai dar ne viskas! Nors aukštos kokybės baltymai ir angliavandeniai sudaro svarbų masės priauginimo pagrindą, mes pridėjome daugiau ingredientų, kad jis būtų dar geresnis! Vienoje porcijoje yra 5 g mikronizuoto kreatino ir 23 vitaminų bei mineralų mišinys, kuris padengia 50 % RPN, todėl tai tikrai aukščiausios kokybės produktas.

ICONFIT ICONFIT Oat & Whey Pro Gainer Trijų baltymų kompleksas masės auginimui, 1.4kg

Prekės kodas: OAT&WHEY
Gamintojas: ICONFIT

  |  

20,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Pirmadienį, Gegužės 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos