Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Hydro Beef Isolate Izoliatas, 1kg

ICONFIT Hydro Beef Isolate Izoliatas, 1kg  | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

ICONFIT HydroBEEF+ izoliatas yra vienas gryniausių baltymų šaltinių, gaunamų iš aukštos kokybės jautienos. HydroBEEF+ sudėtyje yra daugiau kaip 90 % baltymų! Jame beveik nėra riebalų ir angliavandenių, jis mažai kaloringas. Be to, jis daug lengviau virškinamas ir įsisavinamas nei išrūgų baltymai. Tikras aukščiausios kokybės baltymas!

  • HydroBEEF+ izoliatas, kuriame yra labai daug baltymų. 97 % baltymų nearomatizuotoje ir daugiau kaip 90 % šokoladinėje versijoje.
  • 2 skonių variantai - beskonis ir šokoladinis.
  • Aukštos kokybės baltymų šaltinis, greitai įsisavinamas.
  • HydroBEEF yra gausus BCAA (šakotosios grandinės aminorūgščių) šaltinis.
  • Be glitimo, sojos, laktozės ir GMO!

Kas yra "ICONFIT HydroBEEF+" izoliatas?

ICONFIT HydroBEEF+ Isolate suteikia tik geriausias ir naudingiausias gyvūnų mėsos dalis - tai tobulas baltymas, gaunamas iš natūralios gyvūnų mėsos, visiškai be hormonų. Šio produkto privalumas - švaresnis gamybos procesas be jokių cheminių medžiagų. Vietoj to naudojamas aukštas slėgis ir temperatūra, kad hidrolizės būdu būtų išgautos reikalingos naudingosios dalys. Po kelių hidrolizės ir filtravimo etapų gauta masė išdžiovinama ir paruošiamas HydroBEEF+, kuriame vis dar yra visų reikalingų maistinių medžiagų, peptidų, aminorūgščių, vitaminų ir mineralų.

HydroBEEF+ nearomatizuotame variante yra net 97 % baltymų! Joje mažai kalorijų, riebalų ir angliavandenių. Be to, jis lengviau virškinamas ir įsisavinamas nei, pavyzdžiui, iš pieno gaunami išrūgų baltymai. Šokoladinėje versijoje yra daugiau kaip 90 % baltymų, o mes mišinį pagardinome, kad jis būtų itin skanus!

HydroBEEF+ yra kelių pakopų peptidinės formos, jame gausu šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA) leucino, izoleucino ir valino, kurios būtinos raumenų augimui ir vystymuisi. BCAA padeda mažinti raumenų nuovargį treniruočių metu, aprūpina raumenų ląsteles energija, todėl po treniruočių greičiau atsistato. Moksliniais tyrimais, kuriuose jautienos baltymai buvo lyginami su pieno kilmės baltymais, nustatyta, kad gyvūnams, kuriems buvo duodama jautienos baltymų, užaugo daugiau raumenų nei tiems, kuriems buvo duodama pieno kilmės baltymų. Taip buvo net tada, kai jiems buvo duodamas mažesnis jautienos baltymų kiekis! HydroBEEF+ yra kito lygio produktas, kai kalbama apie atsigavimą po treniruotės ir raumenų formavimąsi!

ICONFIT ICONFIT Hydro Beef Isolate Izoliatas, 1kg

Prekės kodas: hydrobeef
Gamintojas: ICONFIT

  |  

35,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Pirmadienį, Gegužės 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (0,00€)

Gauk į namus. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos