Prekių krepšelis tuščias

ICONFIT Shaker Lite Kokteilių plaktuvė, 800ml

ICONFIT Shaker Lite Kokteilių plaktuvė, 800ml  | elvaistine.lt Nauja
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Aukštos kokybės klasikinis plakiklis su lengvai atidaromu dangteliu. Puikiai tinka maišyti ar suplakti bet kokį miltelių pavidalo ingredientą su vandeniu, pienu ar kitais skysčiais. ICONFIT Lite Plakiklio sudėtyje nėra BPA ar DEHP medžiagų!

Pakankamai didelis (800 ml), kad jame tilptų baltyminiai, dietiniai kokteiliai ar atstatomieji gėrimai. Puikiai atrodo sporto salėje arba keliaujant. Galimi blizgūs baltos ir juodos spalvų variantai.

ICONFIT Lite Plakiklis yra puiki priemonė maišyti ir pasiimti su savimi maistinius kokteilius. Įrengtas sietelis, todėl milteliai ištirpsta žymiai geriau nei maišant įprastame vandens buteliuke.

Šis 700 ml talpos kokteilių plakiklis leidžia su savimi pasiimti kelias kokteilių porcijas ir yra pakankamai didelis, kad jame tilptų kiti sportiniai gėrimai ar treniruotės metu vartojamas vanduo. Dangtelis su sriegiu leidžia lengvai pripildyti miltelius ir vandenį - to neleidžia įprastas vandens buteliukas. Ant kokteilių plakiklių šono pažymėti ml vienetai, todėl lengva matyti, kiek skysčio į jį įpilta.

Taip pat pridedamas sietelis, kad būtų užtikrintas geriausias miltelių tirpumas. Sietelis padeda ištirpinti miltelius ypač greitai ir tolygiai kratant plakiklį.

TALPA: 800 ml

ICONFIT ICONFIT Shaker Lite Kokteilių plaktuvė, 800ml

Prekės kodas: 4744130013771
Gamintojas: ICONFIT

  |  

5,00€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Pirmadienį, Gegužės 27 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (1,70€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (2,90€)

Gauk į namus. Pristatysime Antradienį, Gegužės 28 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos